Ergonomiczne rakiety do tenisa firmy i do badmintona Yonex

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe firmy Yonex wybierane są tak samo przez początkujących, jak i przez zawodowców. Firma projektuje oraz dystrybuuje trzy główne kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia duży komfort grania oraz moc uderzenia. Kolekcja VCORE pozwala na większą kontrolę gry, odczuwanie wszystkich ruchów oraz ma perfekcyjną rotację. Rakiety z dwóch kolekcji, jak i pozostały katalog produktów jakim jest tenis polska można kupić w sklepie rodzimego dystrybutora w korzystnej kwocie.

Jeśli ktoś ma już własną preferowaną rakietę Yonex i planuje kupić taki sam model, może sobie na to pozwalać. Jeżeli zaś ktoś rakietę tej marki kupuje po raz pierwszy i zaznajomi się z opisami, będzie wiedzieć, na co się zdecydować. Parametry rakiety mogą też omówić z klientem pracownicy zatrudnieni w sklepie. Każda rakieta opisana jest pod kątem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni zawodnicy. Scharakteryzowane są użyte w nich techniki a także można dowiedzieć się, jacy znani sportowcy używają ich na co dzień.

Yonex to firma znana też z rakiet do badmintona. Gracze nabywający rakiety tego wytwórcy mogą być pewni, że podniosą swoje umiejętności na korcie. Sprzedawane rakiety naginane są z pełną mocą. Dostępne kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są solidne i z tego względu konsumenci mają dostęp do wytrzymałych modeli.

W sklepie asortyment jest szeroki i rozdzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W osobnych kategoriach udostępniono bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, bądź zawodowo. Każdorazowo odnajdzie akcesoria dopasowane do umiejętności i nawyków gry.

You may also like...