Wiadomości o kościele parafialnym pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Merytorycznie opracowana strona www, udzielająca informacji o parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z chęcią odwiedzana szczególnie przez parafian. Można tu wyszukać wiele dokładnych wiadomości o tym, jak działa takie miejsce. Znajdują się tutaj dane kontaktowe kościoła, czyli adres, maile oraz numery telefonów. W oddzielnych podkategoriach parafia Nowy Tomyśl publikuje: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz oraz sakramenty. Użytkownicy mają możliwość zapoznać się z historią parafii, jak i z kapłanami, jacy tutaj prowadzą msze święte. Co więcej, kościół Nowy Tomyśl publikuje też wiadomości o poradni przedmałżeńskiej.

Zaprezentowane są również grupy i wspólnoty działające w parafii a także można przeglądać galerię zdjęć z przeróżnych wydarzeń. Wierni mają możliwość sporo dowiadywać się, kiedy zaglądają do zakładki z sakramentami, ponieważ każdy z nich będzie scharakteryzowany. O ile ktoś ma do załatwiania jakieś osobiste sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek oraz w sobotę jest też czynna od 10 do 12. W święta kościelne biuro jest zamknięte. Na witrynie kościoła opublikowane są też linki do ważnych dla katolików witryn www.

Można też zobaczyć media społecznościowe kościół NMP Nowy Tomyśl, co będzie sprzyjało zbudowaniu wspólnoty parafialnej. Strona mająca charakter informacyjny sprawdza się bardzo dobrze. Parafia z archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze odbywają się w godzinach: 7, 9, 11, 13 oraz 18. W okresie Wielkiego Postu msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu oraz w sierpniu nie ma natomiast mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa odbywające się regularnie – Gorzkie Żale mają miejsce co niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Wskazana parafia ukierunkowana jest na to, żeby każdy miał okazję wziąć udział. Z tego powodu można zobaczyć msze w serwisie YouTube.

You may also like...