Zalety wynikające z wykorzystania terminala paliwowego XTRACK

Terminal pozwalający w pełni sprawdzać to, co dzieje się z paliwem, a więc XTrack jest wybierany przez osoby, którym zależy na tym, żeby posiadać wgląd wyłącznie do idealnych propozycji. Przedsiębiorcy cenią zwłaszcza to, że systematycznie mogą sprawdzać poziomy paliwa. Umożliwiona jest też identyfikacja tankującego. Pozwoli na to 2stopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd albo kierownik pracownik.

Można bowiem poprzez terminal paliwowy XTrack łatwo sprawdzać, kto pobiera paliwo i w jakim pojeździe. Z uwagi na to, że logowanie odbywa się przy pomocy karty można zbierać każde informacje, jakie da się przejrzeć w systemie online. Jeżeli do tej pory nie skorzystano z takich możliwości, to bez wątpienia można będzie docenić to, że można uzyskać dokładną wiedzę odnośnie wykorzystania paliwa w firmie przez wszystkich pracowników.

Oferowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu przesyła wszystkie dane, jakie zarejestruje. To natomiast pozwoli tworzyć raporty umożliwiające sprawne rozliczenia oraz sprawdzanie obiegu paliwa. Każdy raport może zostać utworzony według indywidualnych opcji. Zmiany mogą dotyczyć na przykład umieszczenia logo marki albo dodania innych kolumn. Decydując się na Titan Access można również zbierać wiadomości a także alerty związane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbierze bowiem informacje z czujnika paliwa i przesyła je. Można sprawdzać ile jest paliwa, bądź oleju napędowego oraz właściwie rozplanować dalsze dostawy.

Opcje jak na przykład Titan Access można w dowolny sposób zmodyfikować. Szczegółowe wiadomości na temat funkcjonowania całości można otrzymać od specjalistów. Inne produkty, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. Wyznaczniki odnośnie tego, na co się decydować są spersonalizowane.

You may also like...